Kedi Sinekligi

Kedi Sinekligi evcil hayvanlarınızın güvende kalması için pencerenize monte ettigimiz sineklik modelidir. Kedi sinekligi bir çok model ve çeşitlilige sahiptir. Özellikle kedi sinekligi için kulanılacak tel sağlam olmalıdır. Evcil Hayvan Sineklik Evcil hayvanlarınızın güvenli bir şekilde evinizde barınması için pencerenizi açık bırakıp dışarı çıkıyor olabilmeniz gerekmektedir. Kısacası yapılan sinekligin sağlam ve güvenli olması önemlidir.

Kedi Sineklik Nasıl Yapılır?

Kedi sineklik yaptırmaya karar vermeden önce mutlaka iyi bir araştırma yapmanız gerekmektedir. Hangi modeli kullanacağınız, hangi teli kulanacağınız, hangi firmaya yaptıracağınız, bunlar dikket edilmesi ve iyi bir araştırma yapılması gereken hususlardır. İlk olarak sinekligi yaptırmaya karar verdiginiz firmanın gercekten firmamı olduğuna ve vergi levhası varmı?  belirli bir adresi, atölyesi varmı? yoksa bu ürünleri başkasına yaptırıp, sadece montajını mı yapıyor. Eğer vergi levhası yok ve belirli bir adresi, internet sitesinde sabit bir telefonu yok ise kesinlikle o tür firmalardan uzak durmanız gerekmektedir.

Sineklik Yaptırıken Dikkat etmeniz gerekenler

Genellikle youtube videolarını izleyerek yada bi kaç yerde gördügü yöntemler ile sineklik işine giren bir çok kişi bir internet sitesi kurup yada sosyal medyadan bir sayfa kurup sineklik satmaya başladığı için çoğu internet sitesinde adres ve sabit bir telefon bulamazsınız. Cep telefonu vardır ve bu telefonla iş alıyordur bu şekilde çalışan firmalara iş yaptırdığınızda birdaha aynı firmayı bulma ve sorunları çözdürme ihtimaliniz yok olur. ve tekrar tamiri için ödeme yapmak zorunda kalırsınız. yada yapılan sineklik modeli sağlıklı olmayacagından kediniz köpeginiz pencereden düşüp sakat kalma ihtimali ile karşılasa bilirsiniz bunların olmaması için sizden ricamız siparişi vereceginiz firma çok önemlidir.

Kedi Sineklik Nasıl Olmalıdır?

Kedi Sinekligi Menteşeli dışa ve İçeaçılır şekilde yapılmaktadır. Bunun yanında sürme kedi sineklik şeklinde üç modelden oluşmaktadir. Sabit kedi sinekligi  çok tercih edilmese’de en uyğun sineklik modellerindendir. Sürgülü kedi sinekliği bu modelleri sitemizde bulabilir, sizde hangi modeli isterseniz bize sipariş verebilrsiniz.

Yorumlar (4)

YORUM YAZ
 1. Bağcilar Kedi Sinekligi | Kedi Sinekliği | Çelik Tel Kedi Sineklik Sistemleri diyorki:

  […] Kedi Sinekligi […]

 2. Bahcelievler Kedi Sinekligi | Kedi Sinekliği | Çelik Tel Kedi Sineklik Sistemleri diyorki:

  […] Kedi Sinekligi […]

 3. Bakırköy Kedi Sinekligi | Kedi Sinekliği | Çelik Tel Kedi Sineklik Sistemleri diyorki:

  […] Kedi Sinekligi […]

 4. Bayrampasa Kedi Sinekligi | Kedi Sinekliği | Çelik Tel Kedi Sineklik Sistemleri diyorki:

  […] Kedi Sinekligi […]

  Hemen Sizi Arayalım