Beşiktaş Kedi Sinekligi

Beşiktaş Kedi Sinekligi Kedi Sinek modelleri ürünümüzün birincil kullanım alanı evcil hayvanlarımızın evin penceresin den evin dışına kaçmasını ve pencere açıklıklardan düşmesini engellemektir. Piyasada bulunan bayağı sineklikler küçük bir atılım ile açılabilmektedir. Pek çok evcil hayvan için bu hamleyi uygulamak hiç zor değildir. kedi sinekligi yerine normal sinekligin getirdiği riskin yanına metanetsiz gereç , evcil hayvanlar sineklikleri açamasa dahi parçalamaktadır. Kedilerin camdan yahut balkondan düşmeyeceği umumi kanaatinin tersine, bu risk bütün kedilerde her daim bulunmaktadır.

Beşiktaş Kedi Sinekligi

düşmemiş olsa dahi bir gün kaza olamayacagının garantisi bulunmamaktadır. Çelik tel kedi sinekliği şayet bu gibi problemlerin önüne geçmek için en doğru çözümdür. Çelik kedi sinekliği opsiyonunda, sineklikler galvaniz tel kullanılarak üretilmektedir. Bu sayede kedilerin sinekliği bölme ihtimalinin önüne geçilmektedir. Çelik kedi sineklik malzemesi, sadece kedilerin güvenliğini sınırlandırmakla kalmamakta bununla beraber standart bir sineklik vazifesi görerek kullandığınız mekana haricen böcek girmesinin de önüne geçmektedir. Bu açıdan her bakımdan avantajlı bir opsiyon olduğunu ifade etmek mümkün olabilir. Kedi ve köpeklerinizn düşmesini önlemek için kilitli kedi sineklik kullanmak kedi sinekliği seçeneklerimiz de bulunmaktadır.

Bu alternatifler, göz boşluklarından ötürü sinek ve böcek girmesine mani olamasa dahi, evcil hayvanların güvenliklerini tehlikeye atmadan dışarıyı seyredilmelerini sağlamaları sebebiyle sık sık tercih edilebilmektedir. Çelik Kedi Sinekliği Kullanmanın Avantajları Evinizde çelik kedi sinekliği kullanmanın sizlere sağlayacağı birincil faydalar şu şekilde listelenebilmektedir: Renk Seçenekleri Zendow PVC Pencere, varlıklı renk seçenekleri ile tüketicilerin beklentilerini sağlamaktadır. Teknik Özellikler Pvc Pencere Sistemleri Pvc Kapı Sistemleri Açılım Seçenekleri Camoda Pvc Sürme Sistemleri Kedi Sinekliği Kedi Sinekliği Nedir? Kedi

Kedi Sineklik Fiyatları

Evcil hayvan olan kedilerin hayat sürdürdükleri ortamlarında korunması gereklidir. Kedilerin camdan düşmesi neticesinde yaralanmalar ortaya gelebilir. Bu yüzden bu tarz kazaların ortaya gelmemesi için önlemler alınmalıdır. Kedilerin kaçmaması için kedi sineklik sistemleri nin büyük katkısı vardır. Kedi sinekliği yahut cam çıkma kedi sinekliği olarak bilindik bu ürünümüz gerçekte evcil hayvanların, evin pencere yahut kapılarından dışarıya çıkmalarını önlemek hedefiyle tüketilir. Kedi sineklikleri yardımıyla evcil hayvanlarınız üst katlardan aşağı düşmezler ve böylelikle hem daha konforlu üstelik daha güvenilir olurlar. Kediler için sarfedilen kedi sinekliği başka sineklikler ile tıpkı vazifiyeti görerek haşerelerden ve sineklerden korunmanızı sağlarken, bunun yanı sıra evcil dostunuzun siz istemediğiniz vakitlerde dışarı çıkmasına mani olmaktadır.

Kedi Sinekligi Tamiri

Sinekliği pencere ve kapılarda kullanabilmeniz mümkün. Bahçe katında yaşam sürdüren fakat evinde kedi gibi hayvan beslemeyen müşteriler yönünden dahi tercih edilen kedi sinekliği, haricen gelecek çağrısız misafirlere karşı evlerini güvende tutmak içerisinde kullanılmaktadır. Kedi sinekliklerinde, normal sinekliklerden değişik olarak kedilerin yahut başka evcil hayvanların tırnaklarıyla tülleri yırtmaması için fiberglas tül yerine daha dayanıklı olan galvanizli tel tüketilir. Kedi için sineklik normal sinekliklerden değişik olmalı. kedinizin büyüklügü ne olursa olsun kedi sineklik dayanıklı bir malzemedir ve böceklerden sizleri koruruken, öteki kuvvetli kedilerinizi koruma etmeye yarayacak. Kedilerin yahut evcil hayvanlarınızın ağırlıkları ve güçlerine karşı sineklik telleri aparatlarla güçlendirilir.

Kedi Sinekligi

Kedi Sinekliği Fiyatları

Yırtılmaz Kedi Sinekliği

Eyüp Kedi Sinekligi

Sürgülü kedi sinekliği

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

    Hemen Sizi Arayalım